Hakkımızda

Hakkımızda

Devamlı şekilde gelişimini sürdüren ülkemiz için yeni teknolojilerin bizlere sunduğu her imkanı değerlendirerek sizlere profesyonel bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Yıldırım Online Alışveriş Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi altında faaliyet gösteren Türktenilan – Seri İlan sitemiz, gelişmekte olan toplumumuz için devamlı bir şekilde iletişim – tanıtım olanaklarından en iyi şekilde yararlanılmasını sağlamaktadır.

Bireyler için gelişen iletişim teknolojilerini sonuna kadar kullanabilme hakkı tanıyarak, bu yeniliklerden en iyi şekilde yararlanılabilmesini sağlıyoruz. Firmalar, şirketler veya bireyler birçok tanıtım imkanından yararlanarak, hizmetleri veya ürünlerini pazarlamaya çalışmaktadır. Bu amaçla yola çıkan kurumumuz, seri ilanlarınızı yayınlayabilmeniz için beraber bir çalışma sağlayabileceğimiz online bir platform olarak hizmet vermekte.

Türktenilan olarak amacımız, sektörümüzün ne kadar önemli olduğunun farkında hareket ederek, bulunduğumuz konum itibariyle sizlerin müşterileriniz ile arasında ki bağı en doğru şekilde oluşturabilmek.

İstanbul merkezli olarak hizmet veren şirketimiz, yalnızca İstanbul’la sınırlı olmamakla birlikte tüm Türkiye ve dünyaya ilanlarınızı yayınlama fırsatı sunuyor. Çalışma saatleri içerisinde sizlere destek ve bilgi vermek amacıyla ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezimiz sayesinde tüm konularda sizlere destek vermekten çekinmiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birçok kurum ve kuruluşun dikkatini çekiyor ve her geçen gün daha iyi bir portal yaratmak için çalışıyoruz.

Günümüzün en etkili iletişim sistemlerinden birisi olan interneti, en etkili şekilde kullanılmasını sağlamak ve ilanlarını potansiyel müşteriler ile buluşturmak isteyenler için profesyonel bir destek sunmaya çalışıyoruz. Şirketimizin bünyesi altında çalışma sağlayan profesyonel bir kadroyla, ilanlarınızı en doğru kişilere ulaştırmayı başarıyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde ilan yayınlamanıza imkan tanıyoruz.

Vizyonumuz

İnternet üzerinden seri ilan oluşturmak isteyen bireyler için, gerekli bilgi ve alt yapı ihtiyacını karşılayan, Türkiye’nin öncü ve lider internet platformu olmak.

Misyonumuz

Turktenilan.com dünyanın neresinde olursa olsun Türk insanı için internet üzerinden seri ilan paylaşımlarını ücretsiz ve profesyonel bir şekilde sağlayan, potansiyel müşterilerle ilan sahiplerinin buluşmasını amaçlayan bir platformdur.

Firma Adresimiz: Seyit Nizam Mh. Şehit Erkan Alyanak Sk. No:18/6 Zeytinburnu İstanbul
İletişim / Telefon Numaramız: 0212 664 6162